Tālruņa remonta statuss

IMEI kods:

Specializētais Trodeks servisa centrs:

Mūkusalas iela 46, Rīga

Tālr.: 67808808

E-pasts: info@tsc.lv

Darba laiks:

P, O, T, C, P 9.00 – 19.00 

S, Sv slēgts

 

Bojātu iekārtu var nodot arī visos LMT un Trodeks klientu centros

Par mums

logo3.jpg

Trodeks servisa centrs ir vadošais telekomunikāciju iekārtu remonta nodrošinātājs Baltijā, kas pieredzi šajā nozarē uzkrājis kopš 2002. gada. Mūs atzinīgi novērtējuši ietekmīgākie telekomunikāciju operatori un iekārtu tirgotāji arī ārpus Latvijas robežām: LMT, EMT, Omnitel, Tele2, Elisa, Bite u.c.

Trodeks servisa centrs ir aprīkots ar augstvērtīgām un mūsdienīgām telefonu testēšanas iekārtām, kas nepieciešamas, lai mūsu kompetentie speciālisti varētu nodrošināt kvalitatīvu remontu neatkarīgi no tā, kāda ražotāja iekārtu lietojat: NOKIA, SAMSUNG, SONY, HTC, LG, APPLE, CAT, ZTE, HUAWEI vai citu. Parūpēsimies arī par BEATS AUDIO aksesuāriem, turklāt esam pagaidām vienīgais servisa centrs Baltijā, kas aprīkots ar 4G testa iekārtām, lai varētu nodrošināt pilnvērtīgi autorizētu remontu 4G iekārtām. Izmantojam tikai ražotāju oriģinālās detaļas!

Trodeks servisa centra pakalpojumi

  • Telekomunikāciju iekārtu garantijas remonts (atbilstoši ražotāju nosacījumiem)
  • Telekomunikāciju iekārtu ārpusgarantijas remonts
  • Datu saglabāšana un pārnešana no vienas iekārtas uz citu
  • Neatkarīgā ekspertīze
  • Nemainīgi tiecamies nodrošināt teicamu klientu servisu un pakalpojumu kvalitāti, lai radītu pozitīvas emocijas pat tad, ja nācies saskarties ar tehniskām ķibelēm. Neskatoties uz to, ka pēdējo divu gadu laikā būtiski palielinājies iekārtu ražošanas apjoms, mums ir izdevies ievērojami samazināt remonta laiku un uzlabot sniegtā pakalpojuma kvalitāti.

    grafiks_remonta_darbu_skaits_1.jpg

    Ja Jūsu telefons vai planšetdators sagādā raizes, gaidīsim Jūs Trodeks servisa centrā Mūkusalas ielā 46, Rīgā. Bet, ja Jums ērtāk, iekārtas var nodot arī jebkurā LMT un Trodeks klientu centrā visā Latvijā.